«Опілля» Горожанка – Чемпіон району 2011

Горожанка – Яргорів 5:1 (4:0)

Голи: 1:0 – Сурмачевський І. (10хв.), 2:0 – Підкамінецький А. (15хв.), 3:0 – Підкамінецький А. (25хв.), 4:0 – Питльований М. (35хв.), 5:0 – Грабар А. (60хв.), 5:1 – ? (75хв.).

Суддя: Підкамінецький Б.

Склади команд

Горожанка: Штогрин О. – Рачковський В., Джуман І., Француз В.П., Попик В. (Леник М., 67хв.), – Питльований М. (к.), Грабар П., (Заболотний Б. 65хв.), Сурмачевський І. (Джанджалас Р. 46хв.), Грабар А. – Підкамінецький А. (Городецький М., 60хв.), Рачковський М.

За тур до закінчення чемпіонату району горожани приймали одного з аутсайдерів першої групи – команду з села Яргорів. В те, що господарі в цьому матчі візьмуть три очка мабуть ніхто і не сумнівався.

Як і прогнозувалося, матч розпочався за повної переваги господарів поля і гол на себе не змусив довго чекати. На десятій хвилині матчу правий півзахисник «Опілля» Сурмачевський І. буквально протаранив захист гостей та воротаря і закотив м’яч уже в пусті ворота. А вже через п’ять хвилин, після вкидання ауту, Грабар П., вигравши верхову боротьбу, скинув шкіряного на дальню штангу де Підкамінецький А. практично з метра головою забивав другий гол в пусті ворота.

Господарі на цьому не зупинились і продовжували далі наполегливо шукати щастя біля воріт гостей. Цього дня відвернулася фортуна від Рачковського М., який за матч не реалізував кілька виходів один в один та ще дюжину гольових моментів. Проте все нормально із реалізацією було в Підкамінецького А., який опинившись віч на віч з голкіпером холоднокровно матеріалізував момент в гол – 3:0. До завершення першого тайму відзначитися зумів ще й капітан команди Питльований М., який не без допомоги рикошету встановив остаточний рахунок першого тайму.

На другий тайм господарі виходили знаючи результат першого тайму в Вістрі, де місцева команда перемагала 1:0 єдиного на той момент конкурента Горожанки у боротьбі за чемпіонство, команду з Високого.

В другому таймі тренер «Опілля» дав змогу проявити себе молодим вихованцям – Городецькому М., Заболотному Б. та Ленику М., можливо через це гра команди не була такою «живою» як у першому таймі та все ж на гол господарі ще таки спромоглися. П’ятий гол став копією другого, тільки у виконанні інших гравців: м’яч на дальню штангу скидав Джанджалас Р., а забивав гол Грабар А.

Господарі також дозволили команді з Яргорова підсолодити гіркоту поразки забитим м’ячем, після чого прийшла приємна звістка з Вістря, де місцева команда з рахунком 1:0 перемогла Високе, чим подарувала дострокове чемпіонство горожанам. А матч в Горожанці так і завершився з рахунком 5:1 і господарі поля під оплески вболівальників залишали поле у статусі новоспечених ЧЕМПІОНІВ Монастириського району 2011 року.

В останньому турі «Опілля» зустрінеться на виїзді із командою Велеснева, яка ще старається зачепитися за бронзові медалі чемпіонату. А перше та друге місце за собою вже забронювали команди із північного-заходу району – Горожанка та Високе відповідно, які незважаючи на упередженість арбітрів районної федерації, особливо у матчах з Слобідкою, таки доказали свою силу грою і показали хто зараз диктує моду в футболі Монастириського району.