Наші – срібні призери у турнірі, присвяченому 69-й річниці створення УПА

Цієї неділі (30.10.2011), у селі Трибухівці Бучацького району, відбувся уже традиційний, 8-й за ліком, турнір присвячений річниці створення УПА. Учасником змагань була наша горожанська команда ФК «Опілля», яка була запрошена на турнір, як чемпіон Монастириського району – 2011. Також участь приймали ще три команди: чемпіон Бучацького району – ФК «Трибухівці», чемпіон Чортківського району – ФК «Ягільниця» та одна з найсильніших команд Заліщицького району – ФК «Поділля».

В півфінальному матчі наша команда зустрілась з командою ФК «Поділля». Стартовий склад виглядав таким чином: у воротах – Чорній С.; захист – Рачковський В., Джуман І., Француз В., Питльований М.; півзахист – Трембалович Т., Підгурський В., Сурмачевський І., Галюк О.; напад – Грабар А. та Рачковський М.

На перерву переможцями пішли футболісти з Заліщицького району, ведучи в рахунку 1:0, та в другому таймі наші футболісти зуміли зрівняти рахунок (гол забив Грабар А.) і перевести матч в серію післяматчевих пенальті. В першому пенальті Підгурський В. не зумів переграти воротаря ФК «Поділля», якого до слова визнано кращим воротарем турніру, однак усі наступні удари наших футболістів були бездоганними, тоді як футболісти ФК «Поділля» не зуміли переграти Чорнія С. в третьому та сьомому пенальті. По черзі до позначки з нашої команди підходили Трембалович Т., Галюк О., Француз В., Питльований М., Рачковський В. та Грабар А.

В другому півфінальному матчі ФК «Ягільниця» здобула перемогу над господарями ФК «Трибухівці» з рахунком 2:1.

В матчі за третє місце ФК «Поділля» перемогло ФК «Трибухівці» 3:0 та здобуло бронзові медалі турніру.

Фінальний матч між ФК «Опілля» Горожанка та ФК «Ягільниця» видався дуже цікавим, напруженим, який повністю виправдав свою назву – фінал.

Після нульового першого тайму, в середині другої половини гри  нашу команду вперед вивів Підгурський В. ударом за меж карного майданчика. Однак команда з Ягільниці не здавалась і на 6-й доданій хвилині до матчу таки зуміла зрівняти рахунок. Горожанська команда ще таки мала шанс не переводити матч в післяматчеві пенальті, а піти переможцями з поля в основний час, одна на останніх секундах матчу воротар ФК «Ягільниця» зумів перевести м’яч після удару Грабара А. на кутовий. Ну а в лотереї фортуна посміхнулася ФК «Ягільниця», футболісти якої бездоганно виконали свої чотири 11-метрових, а в нашій команді схибили Джанджалас Р. та Рачковський В. і тільки Француз В. зумів переграти воротаря переможців.

Склад ФК «Опілля» у фінальній зустрічі виглядав таким чином: ворота – Чорній С.; захист – Рачковський В., Француз В., Джуман І. (Підкамінецький А.), Питльований М.; півзахист – Підгурський В., Трембалович Т. (Грабар П.), Сурмачевський І. (Лашта А.), Галюк О. (Джанджалас Р.); напад – Рачковський М., Грабар А.

Отже, друге місце – це дуже хороший результат для нашої команди, зважаючи на те, що команда вперше бере участь у турнірі такого рангу ну і при цьому показавши досить пристойну гру, поступившись у фіналі тільки в післяматчевій лотереї і гідно представила Монастириський район.

P.S. Ну і хотілося б відзначити високий рівень суддівства на турнірі, що надзвичайно приємно вразило як і гравців так і вболівальників, особливо порівнюючи з суддівством в чемпіонаті нашого району.