В Монастириську відбувся турнір пам’яті Володимира Дроня

В.Дронь

Цієї неділі (19.08.2012) у велике релігійне свято Преображення Господнє або як говорять в побуті Яблучного Спаса, у місті Монастириську, відбувся уже традиційний, 2-й за ліком, міжобласний турнір присвячений пам’яті великого футболіста, хорошого друга і просто доброї людини – Володимира Дроня.

• – ФК «Тепловик» (Івано-Франківськ) – постійний учасник Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу та один з лідерів попередніх чемпіонатів;
  • – ФК «Монастириська» – учасник Чемпіонату Тернопільської області з футболу;
  • – ФК «Опришівці» (Івано-Франківськ) – учасник Чемпіонату міста Івано-Франківська з футболу;
  • – ФК «Опілля» (Горожанка) – постійний учасник та один з лідерів Чемпіонату Монастириського району з футболу.

Це був турнір гідних один одного суперників, про що свідчать результати матчів: кожен матч закінчився із хиткою перевагою 1:0 і усі голи були забиті у другому таймі.

У першому півфінальному матчі зійшлися ФК «Опілля» та ФК «Опришівці». Жодні з команд протягом матчу не можна було віддати перевагу, а долю поєдинку вирішив штрафний удар у виконанні нападника ФК «Опілля» Кохана А., після якого найспритнішим на добиванні був Галюк О.

В другому півфіналі ФК «Тепловик» зразу ж захопив ініціативу і футболісти ФК «Монастириська» тільки зрідка турбували голкіпера з Івано-Франківщини, однак відзначитись тепловикам вдалось тільки на початку другої половини гри, коли в карному майданчику господарів Гундяк В. спокійно прийняв м’яч і «розстріляв» з близької відстані ворота Коди І.

В матчі за 3-тє місце, футболісти ФК «Монастириська» на правах господарів зразу ж притисли до своїх воріт ФК «Опришівці». Та лише в середині 2-го тайму нападнику Лопаті вдалося «замкнути дальню стійку» та принести перемогу монастрищанам, а разом з нею і третє призове місце на турнірі пам’яті Володимира Дроня.

І от фінальний матч ФК «Тепловик» – ФК «Опілля». Всі вболівальники розуміли, що це команди двох різних калібрів і мабуть ніхто не сумнівався, що переможцем будуть гості з Івано-Франківщини, яким перемога дасться «легкою кров’ю».

Матч розпочався з атаки горожанців, що в подальшому було великою рідкістю, оскільки тепловики замкнули ФК «Опілля» в своїй штрафній, однак дивідендів це для івано-франківців не приносило. В такому самому руслі продовжувався і другий тайм, та ніяк свої атаки футболісти ФК «Тепловик» не могли довести до логічного завершення і лише за три хвилини до завершення зустрічі Шпирка, після помилки горожанського голкіпера, подарував перемогу ФК «Тепловик» як в матчі так і на турнірі.

Після завершення фінального матчу усі учасники були нагороджені медалями, почесними грамотами та кубками для команди. Також оргкомітетом турніру було визначено кращих гравців турніру в різних номінаціях:

• – кращим воротарем визнано Коду І. (ФК «Монастириська»);
  • – кращий захисник – гравець ФК «Опришівці» (нажаль прізвища незнаю, вибачаюсь);
  • – кращий півзахисник – Шпирка (ФК «Тепловик»);
  • – кращий нападник – Грабар А. (ФК «Опілля»);
  • – кращий гравець турніру – Шайда С. (ФК «Монастириська»).

Також відзначено суддів, які на високому рівні провели даний турнір, а це – Чемний О., Жилавий М. та Синява І.

Велика подяка сім’ї Володимира Дроня, які проведенням даного турніру зберігають пам’ять про Володю у серцях багатьох людей на Тернопільщині та Івано-Франківщині і не тільки, а особливо Марущаку В. та Дроню І.