Розпочався футбольний сезон

Розпочався футбольний сезон для нашої команди невдало. У домашньому матчі горожанське “Опілля” віддало перемогу команді з Олеші (фактично Монастириськ). Незважаючи на погоду, що змінювалася щохвилини(падав сніг,було дуже холодно та слизько) і заважала футболістам викластися на повну, гра була дуже запеклою. “Опілля” зразу ж взяло гру під свій контроль і відкрило рахунок в першому ж таймі (В.Попик), під кінець першого тайму олешівці зрівняли рахунок реалізувавши пенальті. В другому таймі наша команда заробила одинадцятиметровий, і голкіпер чемпіонів району А.Кохан не впіймав кулю від капітана “Опілля” М.Петльованого. Горожанка повела в рахунку 2-1. І здавалося б вже все ясно, але команда гостей знайшла сили за 5 хвилин забила два красиві голи у наші ворота. Горожанці прагнули хоча б зрівняти рахунок, але гра не йшла і часу було обмаль. Гра закінчилася з рахунком 2-3 на користь гостей.