Подарували півфінал

Матч-відповідь ¼ фіналу кубка Монастириського району:

ФК «Підлісне» – «Керамік» Гончарівка 3:1 (1:1)

Перший матч 2:2

Голи: 1:0 – Підкамінецький А. (15 хв.), 1:1 – Трухан М. (35 хв. з пен.), 2:1 – Сурмачевський І. (60 хв.), 3:1 – Грабар А. (80 хв. з пен.)

Вперше у цьому сезоні футбольне свято завітало у Підлісне, де відбувся матч-відповідь чвертьфіналу кубка району. В першому матчі, який відбувся минулої неділі (06.05.2012) в Гончарівці, команди розписали бойову нічию 2:2, яка змусила вирішувати вихід команди в півфінал у другому матчі.

Команда з Гончарівки, підсилившись виконавцем із чемпіонату області, розраховувала здобути виїзну перемогу. Однак вже в першій половині першого тайму Підкамінецький А., ударом з меж карного майданчика вивів господарів вперед, чим ускладнив завдання виходу в півфінал «Кераміку». Та наприкінці першої половини гри Трухан М. з одинадцятиметрової позначки положив круглого у ліву дев’ятку воріт господарів, чим подарував надію «гончарям».

Другий тайм проходив у такій же безкомпромісній боротьбі у якій ігрову перевагу неможна було віддати жодній з команд. «Керамік» старався насідати на ворота господарів, на що підлісняни відповідали гострими контрвипадами. Такі контратаки принесли успіх господарям на 60 хв., коли за межами штрафного майданчика першим на підбиранні був Сурмачевський І., який же зразу вколотив м’яча в ближній кут воріт гостей. А наприкінці матчу захисник гостей зіграв у власному карному майданчику рукою і Грабар А. пробив пенальті ідентично до удару Трухана М. у 1-му таймі, чим зробив рахунок 3:1. Таким чином, «горожанський десант», який у зв’язку з неучастю команди з Горожанки в розіграші кубку відкликнувся допомогти сусідам, подарував жителям села Підлісне півфінал кубка району.

Завершення матчу пройшло в атаках «Кераміка», однак дані атаки результату їм не принесли.

Варто відзначити, що це були два чвертьфінальні матчі двох достойних один одного суперників. Також на високому рівні провели матчі головні судді обох матчів