PostHeaderIcon Монастириський район водив гаївки

17 квітня в Монастириську 26 сіл району водили гаївки.  Дійство відбулось в рамках районного огляду Великодніх гаївок Котилася гаївка берегами, відчинивши Великоднім дзвонам браму”. Було організовано виставку великодніх кошиків, писанок та рушників. Усього в гаївках взяли участь близько 350 людей.

 

- До міста з’їхались всі села з району. Почали свято біля церкви Воздвиження Чесного Христа, водили гаївки, співали народних пісень. - розповідає головний спеціаліст відділу культури в місті Монастирийська Дмитро Грицак. – Кожне село має свої традиції та звичаї, тому говорити про те, хто з них був кращий не можна. Після заходу всім вручили грамоти-подяки за участь та активну діяльність.

Участь у дійстві також брала участь і Горожанська делегація, яка складалася з працівників культури села, вчителів та учнів сільської школи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За матеріалами сайту doba.te.ua

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша кнопка

Розмістіть нашу кнопку на своєму сайті, вставивши її код у будь-який розділ.

Портал: Горожанка - мій рідний край