PostHeaderIcon Григорій Михайлович Горбаль

Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Народився 29 квітня 1960 року с.Горожанка Монастириського району Тернопільської області.

Трудову діяльність в службі зайнятості розпочав з червня 1991 року.

З листопада 1993 року очолює Івано-Франківський обласний центр зайнятості

Одружений, має двох синів.

2000 рік – нагороджений Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України з врученням пам’ятного знаку „За сумлінну працю”.

2001 рік – нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

19 вересня 2008 року в рамках Міжнародного академічного рейтингу популярності "Золота фортуна" нагороджений Почесною відзнакою «За благодійність».

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2008 року нагороджений Подякою Прем’єр-міністра України.

За особисті заслуги в справі соціального захисту населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2008 року присвоєно почесне звання „Заслужений працівник соціальної сфери України”.

2009 рік – нагороджений Подякою голови Городенківської районної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, активну громадську позицію та сумлінне служіння громаді району.

2010 рік – нагороджений Подякою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм.

2010 рік – нагороджений відзнакою Державного центру зайнятсоті «За бездоганну службу» за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні.

2011 рік – нагороджений Почесною Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації за зайняте ІІ місце у номінації «Територіальні органи центральних органів виконавчої влади» третього Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» в Івано-Франківській області.

 
Наша кнопка

Розмістіть нашу кнопку на своєму сайті, вставивши її код у будь-який розділ.

Портал: Горожанка - мій рідний край