PostHeaderIcon Василь Підкамінецький

Василь ПідкамінецькийДоктор Василь Підкамінецький - лікар загальної практики в клініці Trinitas Physicians Practice, Нью-Джерсі.
Закінчив Тернопільський державний медичний інститут, де отримав ступінь доктора медичних наук в червні 1989 року.
Протягом 1990-х років, доктор Підкамінецький практикувався в обласній лікарні Києва, потім працював у лікарні м.Рожнятів, а згодом і в Обласній Лікарні Івано-Франківська. Протягом цього періоду, він також був асистентом професора в Івано-Франківській медичній академії.
Після еміграції в Америку в 2000 році, д-р Підкамінецький працював в якості медичного і фізичного помічника в Physical Medicine і Rehabilitation Center в Нью-Йорку. Потім він працював в відділенні гемодіалізу в Ridgewood Dialysis Center в Нью-Йорку. Пізніше він став резидентом Kingsbrook Jewish Medical Center в Брукліні, Нью-Йорк.
Переїхав у Нью-Джерсі та почав працювати в Clifton-Wallington Medical Group, Нью-Джерсі.
Він є сертифікованим по внутрішній медицині, має ліцензію на медичну практику в Нью-Йорку і Нью-Джерсі. Доктор Підкамінецький розмовляє українською та англійською мовами, а також володіє російською і польською.

 

PostHeaderIcon Петро Олексійович Голобин

Народився 9 липня 1949 року в с.Горожанка.

1956 - 1966 - навчання у Горожанській середній школі.

1967 - 1973 - Івано-Франківський медичний інститут (тепер Івано-Франківський національний медичний університет).

2000 - помічник віце-прем'єр-міністра України Гладія Михайла.

2001 - радник губернатора Львівської області.

2002 - помічник народного депутата України Гладія Михайла.

Заслужений лікар України.

Головний лікар ДП «Санаторій «Світанок» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» м.Моршин, Львівська область.

 

PostHeaderIcon Михайло Йосипович Грабар

Народився в 1950 році у с.Горожанка.

Навчався у Чернівецькому фінансовому технікумі, потім у Тернопільському фінансово-економічному інститут (тепер Тернопільський національний економічний університет).

Головний бухгалтер Національної страхової акціонерної компанії "Оранта"

 

PostHeaderIcon Мирон Іванович Мулик

Народився 5 березня 1950 року в с.Горожанка Монастириського району Тернопільської області.

В 1968 році закінчив Горожанську середню школу, а в 1977 Івано-Франківський медичний інститут.

З 1978р по 1982р працював лікарем-анестезіологом, завідуючип поліклініки Перегінської районої лікарні.

З 1982р по 1987рна посаді заступника головного лікаря хірурга Рожнятівської ЦРЛ.

З 1987р по 2000р на посаді лікаря хірурга Брошнівської мійської лікарні.

У 2000 очолив колектив Обласної психоневрологічної лікарні №3

 

PostHeaderIcon о. Йосип Штогрин

Отець Йосип Штогрин - декан Тячівського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії.

Народився та виріс в Горожанці.

 

PostHeaderIcon Григорій Михайлович Горбаль

Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Народився 29 квітня 1960 року с.Горожанка Монастириського району Тернопільської області.

Трудову діяльність в службі зайнятості розпочав з червня 1991 року.

З листопада 1993 року очолює Івано-Франківський обласний центр зайнятості

Одружений, має двох синів.

2000 рік – нагороджений Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України з врученням пам’ятного знаку „За сумлінну працю”.

2001 рік – нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

19 вересня 2008 року в рамках Міжнародного академічного рейтингу популярності "Золота фортуна" нагороджений Почесною відзнакою «За благодійність».

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2008 року нагороджений Подякою Прем’єр-міністра України.

За особисті заслуги в справі соціального захисту населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2008 року присвоєно почесне звання „Заслужений працівник соціальної сфери України”.

2009 рік – нагороджений Подякою голови Городенківської районної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, активну громадську позицію та сумлінне служіння громаді району.

2010 рік – нагороджений Подякою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм.

2010 рік – нагороджений відзнакою Державного центру зайнятсоті «За бездоганну службу» за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні.

2011 рік – нагороджений Почесною Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації за зайняте ІІ місце у номінації «Територіальні органи центральних органів виконавчої влади» третього Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» в Івано-Франківській області.

 

PostHeaderIcon Богдан Дмитрович Семак

Богдан Дмитрович Семак - професор, доктор технічних наук, академік Української технологічної академії, заслужений діяч науки і техніки України. Видатний вчений в галузі формування асортименту і якості товарів легкої промисловості, засновник Львівської науково-педагогічної школи товарознавства непродовольчих товарів, заслужений професор Львівської комерційної академії,

Народився 26 вересня 1932 р. у селі Горожанка Монастириського району Тернопільської обл. У 1955 р. закінчив товарознавчий факультет Львівського торгово-економічного інституту і працює у цьому виші із 1960 року до сьогодні; працював на посадах асистента, ст. викладача, доцента. У 1982 р. йому було присвоєно вчене звання професора, у 1986 р. він захистив докторську дисертацію на тему: «Розробка основ формування асортименту і якості багатокомпонентних одягових тканин» і у 1987 р. отримав вчений ступінь доктора технічних наук.

Обраний для дисертаційного дослідження напрям став основою створення наукової школи Богдана Дмитровича Семака. В рамках цієї школи підготовлено 2 докторських дисертації і понад 50 кандидатських; під особистим керівництвом Семака Б. Д. підготовлено 14 кандидатів технічних наук. Пріоритетними науковими інтересами проф. Семака Б. Д. сьогодні є розробка наукових засад формування асортименту, споживних властивостей і рівня якості текстильних матеріалів різного призначення; розробка нових і вдосконалення існуючих методів оцінювання зносостійкості, біостійкості та екологічної безпеки текстильних матеріалів та виробів; вдосконалення і створення методик оптимізації асортименту і підвищення якості текстильних матеріалів одягового призначення.

Усі, кому поталанило зустрітися у своєму житті з Богданом Дмитровичем, пам’ятають його безмежну відданість науці, широту наукової думки, невичерпний творчий потенціал, глибоку ерудицію, які завжди поєднані з витонченою мудрістю, людською добротою і щири бажанням допомогти усім студентам і колегам – рисами, що сформувались завдяки батьківському вихованню у любові до праці і

 

 

 

PostHeaderIcon Іван Михайлович Сурмачевський

Сурмачевський Іван МихайловичІван Михайлович Сурмачевський народився 22 квітня 1965 року в с.Горожанка.
Освіта вища.
Екс-голова Рахівської районної ради

 

PostHeaderIcon Володимир Васильович Штогрин

Володимир Штогрин народився 27 жовтня 1967 року в с. Горожанка

Батьки: батько: Василь Штогрин - народився 24 жовтня 1931, помер 1 січня 2011 (с.Горожанка); мати: Ярослава Смук (Штогрин)- народилася 23 вересня 1935 (с.Горожанка).

Закінчив Полтавський кооперативний інститут у 1990 році за спеціальністю "Економіка заготівель сільськогосподарської продукції".

Обраний міським головою м. Рогатин Івано-Франківської області.

 

PostHeaderIcon Федір Воробець

Воробець Федір, "Верещака", "Олекса", народився 1922р. в с. Горожанка Підгаєцького району Тернопільської області- загинув у 1959 році в Іркутській області (Росія). Син селянина. Закінчив гімназію в Станиславові в 1939, член ОУН від 1939 в Кракові, в похідних групах ОУН на Житомирщині в 1941, призначений районовим, пізніше надрайоновим провідником ОУН в Олевську. На початку 1943 окружний провідник ОУН Житомирщини, восени командир УПА-Східної ВО "Тютюнник" у ранзі хорунжого, підвищений до поручника. Від серпня 1944 року заступник крайового провідника ОУН Східного краю "Одеса" ПЗУЗ та командир ВО "444". В 1945 році крайовий провідник. 15-го січня 1946 важко поранений в бою з спецгрупою НКВС під маскою "УПА", захоплений живим у непритомному стані. Засуджений на кару смерти, замінену на 25 років ув'язнення. Загинув у наслідок медичних експериментів МГБ у в'язничній лікарні Озьорлагу.

Детальніше...

 
Наша кнопка

Розмістіть нашу кнопку на своєму сайті, вставивши її код у будь-який розділ.

Портал: Горожанка - мій рідний край