Ми раді вітати Вас на сайті "Горожанка - мій рідний край " - неофіційній сторінці села Горожанка Монастириського району Тернопільської області
Цей портал є некомерційною приватною ініціативою
і підтримується в и к л ю ч н о на власні кошти.

    Маємо надію, що цей сайт перетвориться в справжній інформаційний центр с.Горожанка, де кожний зможе найти цікаві для себе матеріали й отримати достовірну інформацію про цей мальовничий куточок України.
   Ми також будемо вдячні за будь-яку допомогу - як інформаційну, так і фінансову.
    Сайт знаходиться на безкоштовному хостингу, тому його розвиток поки що буде повільним, оскільки безкоштовні сервери дають дуже мало місця. Також, поки що не можливою буде загрузка великої кількості фото на сайт, через ті ж причини. Сайт, по можливості, буде потроху оновлюватися. Надіємося, що знайдеться безплатний хостер з кращими умовами, або підзбираємо грошей на платний хостинг і домен.
    Ми щодень розширюємось і запрошуємо Вас і розмістити свою інформацію на цьому сайті.
    Якщо у Вас є цікавий матеріал або пропозиції щодо поповнення матеріалу сторінки напишіть лист адміністратору сайту в гостьову книгу або на електронну пошту.
   Інформація, що розміщується в розділах, є виключним правом громадян України на свободу слова згідно ст.34 Конституції України. Відповідальність за зміст таких повідомлень несуть їхні автори.
   Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів.
Сайт створено 01.03.2011р.

Звертайтеся з питаннями та пропозиціями:
Email: gorozhanka@ukr.net

Щоб написати приватне повідомлення адміністратору скористайтеся нашою електронною поштою gorozhanka@ukr.net

 
Наша кнопка

Розмістіть нашу кнопку на своєму сайті, вставивши її код у будь-який розділ.

Портал: Горожанка - мій рідний край